למה לעבוד עם סוכן נדל"ן דובר עברית - היתרונות של לעבוד עם איילת גלעד

לעבור למקום חדש זו חויה שתמיד מלווה ברגשות מעורבים: של עצב לעזוב את המוכר מצד אחד וההתרגשות של התחלה חדשה מצד שני. כשמוסיפים לתערובת רילוקיישיין למדינה חדשה ואיזור לא מוכר מתווסף גוון של פחד מהלא מוכר, מה שיכול להיות מלחיץ משהו.

איך מחפשים בית? איפה כדאי לגור? איך מגיעים לעבודה? איך נמצא חברים חדשים? האם הבי"ס טוב? ואיך מוצאים גן לתינוק? ועוד... אחת השאלות שבודאי עולה בראשכם היא עם מי כדאי לי לעבוד? עם סוכן אמריקאי או עם ישראלית מקומית?

מעבר ליתרון המיידי שאנחנו דוברי אותה שפה, אנא הרשו לי לפרוש בפניכם מספר יתרונות בלעבוד איתי.

אחד היתרונות הגדולים ביותר הוא העובדה שגם אני היתי חדשה פעם. גם אני העברתי את משפחתי מעבר לאוקינוס למקום חדש, עם תינוק, שלא ידעתי עליו כלום ולא היכרתי אף אחד. ואני זוכרת עד היום איך זה מרגיש לא לדעת איפה הסופר המקומי, איפה לקנות רהיטים או מה קורה אם אני צריכה רופא ילדים. ויותר מכך אני זוכרת את התחושה הלא נעימה של לא להכיר אף אחד, שאין חברים, שאין את מי לשאול ושאין ממי לבקש כוס סוכר. לכן, בתור סוכנת נדל"ן הצבתי לי כמטרה לעזור למשפחות שעוברות לפה להשתלב בקהילה המקומית – אם זה בלהכיר לכם משפחות עם ילדים בגילאים שלכם, להמליץ לכם על רופא ילדים או לשלוח אותכם לסופר הטוב.  

נכון שבתור סוכנת אני רק אמורה לעזור לכם למצוא בית, ויש עוד סוכנים אחרים שמדברים עברית שיכולים לעזור לכם, אבל בגלל החוויה האישית שלי, אני רואה את זה כמחויבותי לעזור לכם בתהליך ההשתלבות ולוודא שהוא יהיה קל ונעים עד כמה שיותר. יש לי קשרים עמוקים בקהילה הישראלית והיהודית בעקבות עבודתי הרבה עם משפחות ישראליות שעוברות לארה"ב מישראל, או ממדינות אחרות,  וכתושבת האיזור מעל 8 שנים ולכן אוכל לעזור גם לכם להכיר וליצור חברויות, להמליץ על מסעדה טובה עם אוכל כמו מהארץ ואיפה להשיג חמוצים.

 

תהליך הרכישה/השכרה מתבצע פה בצורה שונה מאד מישראל, ואף לפעמים יכול להיות אפילו שוני בין מדינה למדינה בתוך ארה"ב. כמו בכל מקצוע גם בעולם הנדל"ן יש מונחים מקומיים שבתור ישראלים אנחנו לא בקיאים בהם, יש סוכן נדל"ן למוכר, לקונה, לשוכר ולמשכיר ואפילו יש סוכן כפול ולכן וצריך לדעת אם מי עובדים ולמה. בתור מישהי שיודעת איך זה בישראל ויודעת איך זה פה, אני מודעת היכן יכולות להתעורר שאלות ובעיות ואני תמיד שם לעזור ולענות ולהוביל אתכם במציאת הבית המתאים בשבילכם. אין גבול לערך של לעבוד עם מישהי שבאה מהתרבות שלך (כן כן, עם הכנות והישירות הישראלית האופיינית)  ובקיאה ובעלת ניסיון רב בתרבות המקומית.

אז אם אתם עומדים לעבור לאיזור אטלנטה, ג'ורג'יה צרו  קשר ואשמח לבצע עימכם שיחת היכרות, ללמוד עליכם והמשפחה, להבין את הדרישות שלכם מבחינת עבודה, ילדים (ואפילו חיות מחמד)  ולסייע לכם במציאת בית חדש ובהשתלבות ולהפוך את כל החוויה לנעימה וכייפית עד כמה שאפשר!